O mnie

Home   |   O mnie

W swoim życiu zawodowym zawsze chciałam łączyć pasję i chęć tworzenia z wrażliwością artystyczną. Dziesięcioletnie doświadczenie w branży fotograficznej dało mi taką możliwość i pozwoliło wypracować swój własny styl. Stawiam sobie poprzeczkę wysoko, starając się zadowolić zarówno Was, jak i czuć się spełnioną w swojej pracy. Korzystając z moich usług, macie gwarancję, że otrzymacie materiał wysokiej klasy, w którym nic nie umknęło mojej uwadze i do którego będziecie wracać po latach.

Nowoczesna technika, indywidualne podejście, rzetelność, miła współpraca i klimat otrzymanych fotografii to wyznacznik współpracy ze mną. Doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie w to, co lubię, sprawia, że oddaję się w pełni swojej pracy. Wciąż się rozwijam i doskonalę, by jak najlepiej zaspokoić potrzeby każdego klienta. Poszerzam swoje portfolio i kształcę warsztat, by dotrzeć ze swoją ofertą zarówno do osób indywidualnych, jak i firm.

Wiem, że w profesji fotografa istotne jest podejście do drugiej osoby. Interesują mnie historie ludzi, miejsc oraz wydarzenia, które mogę zamknąć w kadrze. Wiem, że zaufaliście mi w stu procentach, więc nie ma dla mnie większej motywacji niż Wasze zadowolenie, wzruszenie czy śmiech do łez po obejrzeniu sesji zdjęciowej.

Inspiracje przychodzą do mnie zewsząd – lubię wyzwania, urozmaicenie oraz umiejętność zwracania uwagi na piękno w pozornie zwyczajnych ludziach, zdarzeniach i przedmiotach, a kiedy dane mi jest obserwować czyjeś emocje, czuję się wyjątkowo i chcę, żebyście Wy poczuli się tak samo oglądając moje zdjęcia.

“Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie.”

H. Cartier-Bresson

Opinie klientów

Co o mnie mówią?

Współpraca z taką fotografką to czysta przyjemność! Jeśli oczekujesz indywidualnego podejścia do klienta, profesjonalizmu, przyjemnej atmosfery i co najważniejsze – niesztampowych pomysłów – uderzaj do Pani Eli jak w dym! Miałam przyjemność obserwować jak pracuje przy kilku, różnych tematycznie sesjach (moja rodzina jest jej wierna od kilku lat) i z ręką na sercu mogę ją polecić. Zdjęcia jej autorstwa to wspaniała pamiątka, a atmosfera panująca podczas sesji jest tak fantastyczna, że chce się wracać po więcej 😊.
Jagoda
Dziękuję za inne spojrzenie na mnie. Za radę, za cierpliwość, za uśmiech i za czas. Dziękuję za uchwycenie ulotnych chwil, za namalowanie mojego portretu pędzlem swojej artystycznej duszy. Dziękuję, to wręcz za małe słowo ❤.
Piotr
Mamy za sobą już kilka sesji i planujemy kolejne. Czas mija tak szybko, dzieci rosną, zmieniają się. Chcemy zatrzymać i uwiecznić szczęśliwe momenty, by do nich wracać. To wspaniały prezent dla nas i rodziny. Każde dziecko jest inne, a Pani Ela ma świetne podejście zarówno do odważnych, jak i nieśmiałych modeli. Sesja okazuje się być super zabawą i świetnie spędzonym czasem. Kiedy ktoś kocha to, co robi – pasję widać w efektach pracy, a te robią wrażenie. Te zdjęcia nie tyle się ogląda, co czuje ich atmosferę. Pani Ela to profesjonalistka, z którą współpraca to czysta przyjemność 😊. Pomysłowa, pogodna, otwarta, spontaniczna – bo sytuacja czasem potrafi zaskoczyć. Gorąco polecamy!
Kasia i Paweł

Zajrzyj na instagram @erubiec_fotografia

Telefon

+48 695 943 271

E-mail

biuro@erubiec.com

Messenger

ERubiecFotografia